2017. május 31. ,
Találatok: 1014

Figyelem: Szuperdöntő helyett verseny

Később lesz a szuperdöntő

A szombatra tervezett büntetődobás szuperdöntő később kerül megrendezésre. A döntő tervezett időpontjában normál félidei büntetődobó versenyt rendezünk, így aki még nem nyert ilyet, győzelmével a szuperdöntőbe juthat, aki pedig már nyert, egy újabb győzelemmel javíthat a döntőbeli pozícióján.

A módosítás oka az, hogy a szuperdöntő résztvevői közül többen is az U11-es Országos Jamboree debreceni mérkőzésein vesznek részt a verseny eredetileg tervezett időpontjában.

A szuperdöntő új időpontja: június 10-én 13:50. A végső verseny tehát az Óbudai Mini Kupa Négyes Döntője keretében, a döntő mérkőzés előtt kerül megrendezésre.

A szombati NB1-es meccs szünetében tehát hagyományos versenyt tartunk, amelyre az utánpótlásunkból mindenkit szeretettel várunk!