2017. május 31. , 17:45 8. forduló Regionális Kadett Bajnokság

Helyszín: Páduai Szent Antal Iskola és Gimnázium
Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
PAFC Basket 13 14 8 17 52
Kaszások Kadett I. 20 17 14 16 67
Kaszások Kadett I. csapatfotó
Szezonzáró regionális mérkőzésünket a PAFC Basket csapata ellen játszottuk idegenben. Jó hangulatban, és motiváltan sikerült elkezdenünk a mérkőzést. Szépen járt a labda, és eredményessen tudtunk támadni. Rögtön az első negyedben előnyhöz jutottunk.  Állás 13-20 ide. Második negyedben Osztovits Pali 6 támadó lepattanónál járt, aminek meg is lett az eredménye. Nagyban segített ez minket.  Az újra támadásokat már sikerrel fejeztük be. Amiből mindenki erőt merített, és kezdtünk magabiztosak lenni.  Állás 27-37 ide.

Harmadik negyedben az ellenfél elfáradt, és mi tartottuk továbbra is a tempónkat.  Játszottuk a saját játékunkat. Vagyis majdnem, mert Zsolti és a Csanád együtt, 4 percen belül,  4 triplát is a helyére süllyesztett. Nem nagyon volt ránk jellemző a tripla eső, de ez most szép volt.  Állás 35-51 ide. Záró részben mindkét társaság kiengedett, felszabadult játék volt már a végén.  Előnyünk kitartott, és magabiztosan megnyertük a mérkőzést.

Összességében jó szezonzáró mérkőzés volt. Remek hangulatban kezdődött, és ugyan olyan jól végződött. Köszönöm Mindenkinek az egész éves munkáját. Hajrá Kaszások!