Találatok: 499

U11-es tornát rendezünk a hétvégén

Egyesületünk címere

Kedves Szülők, kedves Gyerekek, kedves Kaszás Szurkolók!

Az előttünk álló hétvégén egyesületünk támogatásának is köszönhetően megrendezésre kerül az I. Óbudai U11-es „Mini Torna”. A kétnapos rendezvényen klubunk mini korosztályos leány és fiú kiemelt csapatai négy vendég alakulattal szemben mérhetik fel, hol tartanak a versenyszezonra való felkészülés ezen szakaszában. A torna célja, hogy a versenyző csapatok éles helyzetben gyakorolhassanak, illetve, hogy a gyerekek minél több mérkőzést játszhassanak a bajnoki rajt előtt.

A torna helyszíne a Kaszás Csarnok, a pontos program:

2017. szeptember 16., szombat

9:00 „A” csoport: Kaszás Minik – BEAC (Játékvezetők: Havas Gábor, Szentpáli-G. Csaba)

10:20 „A” csoport: BEAC – Fürge Vasas (Játékvezetők: Havas Gábor, Szentpáli-G. Csaba)

11:40 „A” csoport: Fürge Vasas – Kaszás Minik (Játékvezetők: Bujtor Péter, Rózsavölgyi Alexandra)

13:00 „B” csoport: Kaszás Girls – Zsíros Akadémia Kőbánya (Játékvezetők: Bujtor Péter, Rózsavölgyi Alexandra)

14:20 „B” csoport: Zsíros Akadémia Kőbánya – Honvéd Falcons (Játékvezetők: Szokolainé V. Csilla – Szirt Lajos)

15:40 „B” csoport: Honvéd Falcons – Kaszás Girls (Játékvezetők: Szokolainé V. Csilla – Szirt Lajos)

2017. szeptember 17., vasárnap

10:20 „A” csoport III.  – „B” csoport III. (Játékvezetők: Gruber Nikolett – Komlódi Benedek)

11:40 „B” csoport II.  – „A” csoport II. (Játékvezetők: Gaál Norbert – Komlódi Benedek)

13:00 „A” csoport I.  – „B” csoport I. (Játékvezetők: Gaál Norbert – Gruber Nikolett)

A mérkőzések a Kenguru Kupa és a FIBA speciális, korosztályos szabályai alapján kerülnek megrendezésre, 4x10 perces, futó órás negyedekkel.

A csapatok felkészülését szolgálva egy mérkőzésen 14 fő léphet pályára, negyedenként 7 fő.

A mérkőzések között a csapatok keretei szabadon alakíthatók. Szeretettel várunk minden Kaszások szimpatizánst, szurkolót a rendezvényre.

Bízunk benne, hogy jó hangulatú mérkőzéseken gyakorolhatnak majd a gyerekek.