Skip to content
Utánpótlás
2017. szeptember 22. ,

ÓBUDAI MINI KUPA 2017-2018

MÉRKŐZÉSEK IDŐPONTJA ÉS EREDMÉNYE

Helyszín: 1037 Budapest, Rádl Árok 1.


  Amit szabad és amit nem...
Szurkolási szabályok:
szulok_szurkolnak_felirattal.jpg
Kék ford.: kezdésnél leütés
Piros ford.: kezdésnél passz


Kezdés
jk felelős

Alapszakasz 1. forduló
október 7. szombat
KÉK

eredm.

Kezdésjk felelős

Alapszakasz 2. forduló
november 4, szombat
PIROS

eredm.

8:00
Kováts

Békási
Ördögök

Római
Gepárdok

17-16
(3-1)

8:00
vdMeer

Békási
Ördögök

Római
Sólymok

10-35

[0-4]

9:00
Kereszt_

Békási
Gazellák

Békási
Ördögök

45-5
(4-0)

9:00
vdMeer

Római
Sólymok

Békási
Delfinek

16-17

[3-1]

10:00
vdMeer

Római
Gepárdok

Dűlői
Aligátorok

20-39
(1-3)

10:00
Kereszt

Római
Gepárdok

Békási
Zebrák

28-8

[3-1]

11:00
Csernai

Római
Sólymok

Békási
Gazellák

27-64
(0-4)

11:00
Reiter

Dűlői
Flamingók

Római
Gepárdok

33-29

[2-2]

12:00
Kováts

Dűlői
Aligátorok

Római
Sólymok

25-40
(1-3)

12:00
Kováts

Dűlői
Hősök

Dűlői
Flamingók

29-44

[1-3]

13:00
Korompai

Békási
Kobrák

Békási
Delfinek

9-44
(1-3)

13:00
Kobra

Békási
Gazellák

Dűlői
Hősök

24-12

[3-1]

14:00
Kobra

Békási
Delfinek

Dűlői
Hősök

25-31
(2-2)

14:00
Medve

Békási
Kobrák

Békási
Gazellák

9-35

[1-3]

15:00
Medve

Dűlői
Hősök

Békási
Zebrák

27-6
(3-1)

15:00
Kováts

Újlaki
Farkasok

Békási
Kobrák

42-8

[4-0]

16:00
Kereszt

Békási
Zebrák

Újlaki
Farkasok

4-32
(0-4)
[x-9]

16:00
Korompai

Dűlői
Aligátorok

Újlaki
Farkasok

14-40
[0-4]

17:00
Reiter

Újlaki
Farkasok

Dűlői
Flamingók

52-30
(3-1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kezdés
jk felelős

Alapszakasz 3. forduló
november 25, szombat
KÉK

eredm.

Kezdés
jk felelős

Alapszakasz 4. forduló
december 16, szombat
PIROS

eredm.

8:00
Medve

Dűlői
Hősök

Békási
Ördögök

38-13

(4-0)

8:00
Kereszt

Békási
Ördögök

Békási
Kobrák

41-16

(2-2)

9:00
vdMeer

Újlaki
Farkasok

Dűlői
Hősök

35-25
(3-1)

9:00
Naményi

Dűlői
Flamingók

Békási
Ördögök

56-30

(3-1)

10:00
vdMeer

Dűlői
Aligátorok

Békási
Gazellák

20-49
(0-4)

10:00
vdMeer

Békási
Zebrák

Dűlői
Aligátorok

22-47
(2-2) 

11:00
Korompai

Békási
Delfinek

Dűlői
Aligátorok

54-31
(3-1)

11:00
vdMeer

Dűlői
Aligátorok

Dűlői
Flamingók

40-43
(2-2)

12:00
Csernai

Békási
Gazellák

Római
Gepárdok

45-22
(3-1)

12:00
Medve

Békási
Gazellák

Békási
Delfinek

47-27
(3-1)

13:00
Kováts

Római
Gepárdok

Békási
Delfinek

27-48
(1-3) 

13:00
Kováts

Békási
Delfinek

Újlaki
Farkasok

24-36
(2-2)

14:00
Kereszt

Békási
Kobrák

Békási
Zebrák

19-41
(2-2) 

14:00
Csernai

Újlaki
Farkasok

Békási
Gazellák

30-39
(2-2)

15:00
Kováts

Dűlői
Flamingók

Békási
Kobrák

51-6
(4-0)

 

 

 

 

16:00
Kobra

Békási
Zebrák

Római
Sólymok

19-43
(1-3)

 

 

 

 

17:00
Reiter

Római
Sólymok

Dűlői
Flamingók

23-42
(2-2) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kezdés
jk felelős

Alapszakasz 5. forduló
január 6, szombat
KÉK

eredm.

Kezdés
jk felelős

Alapszakasz 6. forduló
január 27, szombat
PIROS

eredm.

8:00
Medve

Dűlői
Aligátorok

Békási
Ördögök

46-23
(3-1)

8:00
Novák

Békási
Ördögök

Békási
Delfinek

 

9:00
Csernai

Békási
Ördögök

Újlaki
Farkasok

20-51
(1-3)

9:00
Csernai

Békási
Zebrák

Békási
Ördögök

 

10:00
vdMeer

Dűlői
Flamingók

Békási
Zebrák

43-12
(4-0)

10:00
vdMeer

Dűlői
Aligátorok

Dűlői
Hősök

 

11:00
Kereszt

Római
Gepárdok

Békási
Kobrák

44-13
(3-1)

11:00
Korompai

Békási
Kobrák

Dűlői
Aligátorok

 

12:00
Kobra

Dűlői
Hősök

Római
Gepárdok

35-32
(3-1)

12:00
Medve

Dűlői
Hősök

Békási
Kobrák

 

13:00
Korompai

Békási
Kobrák

Római
Sólymok

13-41
(2-2)

13:00
Naményi

Újlaki
Farkasok

Római
Gepárdok

 

14:00
Kováts

Római
Sólymok

Dűlői
Hősök

35-43
(2-2)

14:00
Kováts

Római
Sólymok

Újlaki
Farkasok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kezdés
jk felelős

Alapszakasz 7. forduló
február 17, szombat
KÉK

eredm.

Kezdés
jk felelős

Középszakasz 1. forduló
március 24, szombat
PIROS

eredm.

8:00
Kereszt

Római
Gepárdok

Római
Sólymok

 

8:00

ASZ 1.

ASZ 6.

 

9:00
vdMeer

Dűlői
Flamingók

Békási
Gazellák

 

9:00

ASZ 2.

ASZ 4.

 

10:00
Kováts

Békási
Delfinek

Dűlői
Flamingók

 

10:00

ASZ 4.

ASZ 3. 

 

11:00
Csernai

Békási
Gazellák

Békási
Zebrák

 

11:00

ASZ 3.

ASZ 5.

 

12:00
Kováts

Békási
Zebrák

Békási
Delfinek

 

12:00

ASZ 7.

ASZ 11.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kezdés
jk felelős

Középszakasz 2. forduló
április 28, szombat
KÉK

eredm.

Kezdés
jk felelős

Középszakasz 3. forduló
május 12, szombat
PIROS

eredm.

8:00

ASZ 4.

ASZ 1.

 

8:00

ASZ 10.

ASZ 11.

 

9:00

ASZ 1.

ASZ 5.

 

9:00

ASZ 8.

ASZ 9.

 

10:00

ASZ 5.

ASZ 2.

 

10:00

ASZ 8.

ASZ 9.

 

11:00

ASZ 3.

ASZ 6.

 

11:00

ASZ 7.

ASZ 8.

 

12:00

ASZ 6.

ASZ 2.

 

12:00

ASZ 6.

ASZ 5. 

 

13:00

ASZ 7.

ASZ 9. 

 

13:00

ASZ 5.

ASZ 4. 

 

14:00

ASZ 10.

ASZ 7.

 

14:00

ASZ 4.

ASZ 6.

 

15:00

ASZ 9.

ASZ 11.

 

15:00

ASZ 3.

ASZ 2. 

 

16:00

ASZ 8.

ASZ 10.

 

16:00

ASZ 2. 

ASZ 1.

 

17:00

ASZ 11.

ASZ 8.

 

17:00

ASZ 1.

ASZ 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kezdés

Elődöntő forduló
május 26, szombat
Egész pálya

eredm.

Kezdés

Négyes döntő
június 9, szombat
Egész pálya

eredm.

8:00

F1

F4-A2-ig soroslás

 

9:00

Középszakaszból legmagasabb helyezést elért továbbjutó

Középszakaszból legalacsonyabb helyezést elért továbbjutó

 

9:00

F2

F4-A2-ig soroslás

 

10:40

Középszakaszból második legmagasabb helyezést elért továbbjutó

Középszakaszból harmadik legmagasabb helyezést elért továbbjutó

 

10:00

F3

F4-A2-ig soroslás

 

12:20

Első elődöntő vesztese

Második elődöntő vesztese

 

11:00

F4-A2-ig soroslás

F4-A2-ig soroslás

 

14:00

Első elődöntő nyertese

Második elődöntő nyertese

 

12:00

A3

A4

 

15:20

Eredm.hirdetés

 

13:00

A5

A3

 

 

 

 

 

14:00

A4

A5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A változtatás jogát fenntartjuk! (Pl.: ha NB 1-es mérkőzés módosul) Kérünk mindenkit, hogy ennek ismeretében módosítsa a többi kiírt mérkőzését!

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 




Advertisement
 
Advertisement