2017. október 29. , 10:00 2. forduló Regionális Kadett Bajnokság

Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Kaszások Kadett I. 18 16 15 36 85
Százhalombattai KSE 21 10 12 11 54
Kaszások Kadett I. csapatkép
Következő Regionális bajnoki mérkőzésünket a Százhalombattai KSE ellen játszottuk hazai pályán. Első negyedben nehezen indult a játékunk. Első sorban a védekezésünk, ami nem működött megfelelően. Nem segítettünk időben, a labdán nem volt elég nyomás. Aludtunk még az első negyedben. Állás 18-21 oda. Második negyedben kezdtünk üzemi hőfokon égni, ott maradtunk egész pályán. Jó ritmust találtunk, és sikerült megfordítanunk a mérkőzés menetét. Félidő 34-31 ide.

Harmadik negyedben az ellenfél beállt zónázni. Azt kértem a csapattól, hogy emeljük a tempót. Ne hagyjuk, hogy a zóna felálljon, fussuk le őket. A csapat megtudta csinálni, bírtuk szuflával. Köszönhető az eddigi elvégzett munkának. Negyedik negyedben teljesen felőröltük az ellenfelet. 36-11-es negyedet hoztunk. Köszönhető ez annak is, hogy nagyon jó a csapatunk állóképessége. Voltak még így is hibáink, de sikerült előre lépnünk, főként védekezésben.

Elégedett vagyok a látottakkal. Ezt a mérkőzést is csapatként nyertük meg, mindenki hozzátett a győzelemhez. Gratulálok Mindenkinek! Hajrá Kaszások!