2017. november 12. , 14:40 2/2. forduló U12 Budapesti Régió

Vezette: Tahin András, Horváth Brúnó József
Csapatok 1. 2. Félidei büntető 3. 4. Végeredmény
Budapesti Honvéd Falcons 4 5 1 14 6 30
Kaszás Girls (U12) 12 2 4 6 12 36
Nagy Viktória
Egy meccs szünet után következett a Honvéd csapata. Mivel ők is legyőzték a Budaörsöt így ezen múlott a feljebbjutás.
Az előző mérkőzéshez képest kicsit megcserélgettük az ötösöket. Az első negyedben elszántan lelkesen kezdtünk, 12-4 ide. A második negyedünk már nem muzsikált ilyen szépen,  kicsit közelebb került az ellenfél.

A büntetőknél ezúttal csak 4-szer sikerült pontosan céloznunk, de így is növeltük a különbséget.
A harmadik negyedben beragadtunk, hagytuk ellenfelünket belelkesülni, szempillanatok alatt el is tüntették hátrányukat. Döntetlennel mentünk az záró játékrészre megint.
Hanna lemásolta előző meccsbeli teljesítményét és ismét szerzett 10 pontot, szerencsére védekezésben is sikerült odatennünk magunk, így a végén magabiztosan nyertünk de nagyot kellett érte küzdeni.

Nagy küzdelem volt, ellenfelünkben volt pár magas erős fiú de nem ijedtünk meg. Sokszor durva megmozdulásokkal operáltak, amiket néma síppal tovább engedtek, de nem törtünk meg hanem felálltunk és mentünk tovább. Gratula a győzelemhez Lányok, megyünk eggyel följebb !!Hajrá Lányok! Hajrá Kaszások!