2017. november 19. , 18:20 3. forduló Kadett/B Bajnokság [Bp]

Vezette: Sebestyén Richárd, Varga Gergely
Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Budapest Honvéd / B 14 13 14 19 60
Kaszások Kadett I. 15 11 26 17 69
Jávorszky Patrik
Következő Budapest bajnoki mérkőzésünket a Budapest Honvéd/B csapatával játszottuk idegenben. Az ellenfelet 2003-as születésű játékosok alkották. Nálunk 4 játosunk kivételével mindenki 2003-as. Kis előny szerkezetben nálunk volt.  Első negyedben nehezen találtuk a formánkat. Több ziccert kihagytunk, védekezésünk nem működött. Labdáson nem volt elég nyomás, a besegítés rendre késett. Mindkét oldalon több hiba volt, a negyed végén mégis 14-15 ide. Második negyedben tovább folyt a mérkőzés menete. Fej fej mellett haladt a két csapat. Félidő 27-26 oda.

Harmadik negyedben magasabb fokozatra kapcsoltunk, továbbra is egész pályán védekeztünk, csak most több tűzzel. Több labdát csentünk, amiből könnyű kosarakat szereztünk. Kezdtünk ráérezni, hogy mikor kell besegítenünk, aminek örültem. Állás 41-52 ide. Záró részben megtartottuk a kiépített előnyünket, és 60-69-es végeredménnyel megnyertünk a mérkőzést.

Összességében örültem, hogy mindenki hozzá tudott tenni a győzelemhez. Próbáltam mindenkinek több játéklehetőséget biztosítani.