2017. november 26. , 10:45 2/1. forduló Női U14 Bajnokság-Pest megye

Helyszín: Gödöllő, Petőfi Sándor Ált. Isk.
Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Pénzügyőr SE 2 12 12 11 37
Kaszások (Serdülő Lányok) 22 18 18 27 85
Kerekes Boglárka
A  második fordulót is Gödöllőn rendezzték, így már ismerős volt számunkra a félhomályos terem.  Első ellenfelünk a Pénzügyőr SE volt. Egy két magas lány volt ellenfelünkben, de láthatóan képzetlenebbek voltak, mint mi.    Az első negyedben sikerült úgy játszani, ahogy kértem, meg is lett az eredménye 22-2 ide. Sorra szereztük a labdát, és ziccereztünk, ezt kellett volna végig csinálnunk.    A második negyedben, már nem sikerült a védekezést megismételnünk, nem is voltak könnyű kosaraink.

A harmadik negyed teljesen a második negyedre hajazott, bedobás után sokszor nem értünk vissza, könnyű kosarakat kaptunk  leosztásokból. Az utolsó negyed utolsó 3-4 perce megint úgy működött, mint az első negyed, dobtunk is sok pontot.

Amit az első 10 percben és az utolsó 3-4 percben csináltunk azt kellett volna végig.  Támadásban így is rendkivül pontatlanok voltunk, rengeteg közeli dobást hibáztunk, meg lehetett volna a 100 pont ha kicsit pontosabban játszunk. Gratula a győzelemhez!!