2017. november 26. , 10:30 4.forduló forduló Edzőmérkőzés

Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Kaszás Tornyok 33 16 24 22 95
MALÉV Zsiráfok 7 8 5 11 31
Fodor Ágoston
Első negyedben úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy azt megálmodtuk. Rendkivűl nagy iramot diktáltunk, amely 2-3 perc alatt szétzilálta ellenfelünk védekezését. Nagyon jó százalékban használtuk ki a helyzeteinket. A második negyedben egy kicsit gyengébben indultunk, de igy is tovább tudtuk növelni előnyünket.Helyzeteinket elügyetlenkedtük, türelmetlenül játszottunk.Kicsit darabosak voltunk.

Második félidőben is tovább tudtuk vinni az első félidő tempóját. Nőttön-nőtt előnyünk. Mindenki hozzá tudott tenni a játékhoz, minden negyedet megnyertünk. Nagyon jó dobószázalékokat értünk el. A több pontot elért játékosok egytől-egyig 50- és 75 % körül dobták a ketteseket.

Az edzéseken mutatott jó hozzáállásunk végre kijött mérkőzésen is. Magasan tudtuk tartani a figyelmünket, mindenki győzni szeretett volna. Nagy energiákat mozgositottunk a siker érdekében. Magas százalékban értékesitettük a ziccereinket, amire még nem volt példa eddig. Közel 40 szerzettlabda, 20-20 lepattanólabda megszerzése jelezte javuló védekezéseinket, öszpontositásunkat.Ezekután gördülékenyebben tudtunk támadásokat vezetni, sportszerű- és jól küzdő ellenfelünkkel szemben. A mérkőzésen mindenki dicséretesen teljesített! Ha dolgozunk, van eredmény. Hajrá, igy tovább!!!Fodor Ágoston újoncként 15 pontot ért el, Korpás Máté egyéni pont csúcsot regisztrált (36). Gratulálok!