2017. december 03. , 10:00 6. forduló Regionális Kadett Bajnokság

Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Kaszások Kadett I. 21 17 19 14 71
Budafoki KK 10 16 10 25 61
Korkin Artem
Soron következő regionális mérkőzésünket a Budafoki KK ellen játszottuk hazai pályán. Szezon elején idegenben játszottunk ellenük, akkor 3 ponttal sikerült megnyernünk azt a mérkőzést. Első negyedben Hegedűs Milu 10 dobott ponttal jelentkezett. Örültem, hogy újra ritmust talált, és jó formával mutatkozott. Állás 21 – 10 ide. Második negyedben védekezésben lazultunk. Ez ránk sajnos általában véve jellemző, hogy a félidő előtt lassít a társaság. Félidő 38 – 26 ide.

Harmadik negyedben újra összeállt minden. Védekezésben egész pályán űztük az emberünket. Besegítés jött időben, több labdát szereztünk. Támadásban a ziccereink jól sültek. Állás 57 – 36 ide. Harmadik negyedben már nem ment olyan jól, köszönhető a sok cserélésnek is. Mind a 12 játékosunk pályára lépett, és hozzátett a győzelemhez. Ezt a negyedet az ellenfél nyerte. A mérkőzés végen kaptunk egy triplát. De még maradt pár másodpercünk vissza.

Korkin Artem gondolt egyet, és a félpályán belülről egy lépéssel, dobott egy csontnélküli kosarat, szinte a dudaszó pillanatában. Aztán robbant az csarnok! A mérkőzést 71 – 61-es végeredménnyel megnyertük.