2017. december 30, szombat, érkezés reggel 8 órától

08:00
Érkezés a 3labda csapatok és az All Star kiválasztottak számára.
Átöltözés. Az All Star kiválasztottak az NB1-es és az U20/Junior játékosokkal együtt fekete rövidnadrágjukba öltöznek, és felveszik az otthonról hozott Kaszás pólót (a mezeket a megnyitón kapják meg).

Nevezés ugyanekkor (08:00 és 08:40 között) a 3Labda Versenyre a nevezési asztalnál. Kérjük aki tudja, előzetesen adja le a nevezését az edzőjénél, mert a helyszínen kevés hely szokott maradni az ott nevezők számára.
Nevezés közben szabadon bemelegítés, dobálással a résztvevők számára.
8:30-kor az első All Star mérkőzés mérkőző csapatainak kihirdetése

8:40
3Labda nevezés vége és közös bemelegítés a 3labda verseny résztvevőinek.

8:55

3Labda szabályismertetés, demonstrációval

09:00
3 Labda verseny kezdete (négyes, esetleg ötös csoportokba sorsolt csapatok játszanak egymással). Összesen 30 csapat jut tovább az alábbiak szerint:
A csoportok győztesei azonnal továbbjutnak. A többi továbbjutót az elért pontszámok alapján hirdetjük ki az 1. all star meccs után. Az első helyezettek kivételével a legtöbb pontot elért csapatok jutnak a legjobb 30 csapat közé. Így a csoport harmadik és negyedik helyezettjei is továbbjuthatnak akár más csoportok gyengébb eredménye esetén.

Ezt követően az ESEMÉNY ÜNNEPÉLYES MEGNYITÁSA következik, itt az ALL STAR mezeket biztosító TOTI SPORT képviselője átadja az edzőknek a mezeket az All Star Csapatok részére, és az első két mérkőző csapat lecseréli a Kaszás pólóját a mezre, majd melegíteni kezd.

10:15
Az 1. ALL STAR mérkőzés (Ennek csapatait reggel 08:30-kor ismertetjük a sorsolás után)

11:15
Büntetődobó Csapatverseny I. forduló
1. csoport:
U20-Junior
Gyermek I.
2 ÓMK mini csapat (a helyszínen derül ki)
2. csoport:
Serdülő I.
Női Kadett/Serdülő
Gyermek Reménységek
2 ÓMK mini  csapat (a  helyszínen derül ki)

3. csoport:
Serdülő Tornyok
Női Gyermek/Tini
3 ÓMK mini csapat (a helyszínen derül ki)
4. csoport:
Kadett I.
Serdülő Reménységek
3 ÓMK mini csapat (a helyszínen derül ki)

A csoportok 1. és 2. helyezettjei jutnak a következő fordulóba, a legjobb nyolc közé. Itt a fiatalabb csapatok játszanak már egymással, valamint az idősebb korosztályok a legjobb 4 közé kerülésért.
Ezek a mérkőzések 13:15 után kerülnek megrendezésre.

12:00
A 2. ALL STAR mérkőzés (az 1. mérkőzés vesztese és az 1. mérkőzésen pihenő csapat között)

13:00
Alle Colors Egyesület Zsonglőr bemutató áltlános iskolás gyerkektől

13:15
- 3labda verseny következő forduló a legjobb 30 csapat részére (Közülük csak a csoport 1. és 2. csapat jut az elődöntőbe) és utána az elődöntő 12 csapat részére.
- Büntetődobó Csapatverseny negyeddöntő (legjobb 8 csapat) az elődöntőbe jutásért
- Egyéni büntetődobó verseny (ezen csak a junior korosztály alatti utánpótlás játékosaink vehetnek részt)

14:30
A 3. ALL STAR mérkőzés (Az első mérkőzés győztese és az első mérkőzésen pihenő csapat között)

15:30
- 3labda verseny bronzmérkőzés és a döntő,
- Büntetődobó Csapatverseny elődöntője, bronzmérkőzése és döntője,16:10
- Shooting Stars Dobó Verseny. Ki győzi le az Edzőket és az NB1-es csapatot?
NB1, U20, Junior, Kadett, Serdülő 1, Serdülő Reménység és az Edzők csapatai között
(ld a szabályokat később)

Kb. 16:30
Záróceremónia:
- Az egyéni büntetődobó verseny győztesének díjazása
- A büntetődobó csapatverseny eredményhirdetése, díjátadás
- A 3labda verseny eredményhirdetése (I.-II.-III. hely érmeinek átadás, a legjobb családi csapat külön díjazása)
- A Shooting Stars Vereny győzteseinek díjazása - Záróértékelés az eseményről és az All Star játékosok okleveleinek átadása
- Csapatfényképezések
(Kérjük a díjazottak és az all star játékosokat, hogy maradjanak a helyszínen a fényképezésre mérkőzés-felszerelésben!)