2017. december 17. , 9:30 1. forduló Serdülő OB - Főtábla

Helyszín: Tóth Árpád Gimnázium, Debrecen
Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
SZEDEÁK/A 17 18 13 21 69
Kaszások Serdülő I. 27 28 20 20 95
Vasali Mátyás
Harmadik mérkőzésünket az Országos Serdülő Főtábla I. tornán a SZEDEÁK/A csapatával játszottuk. Első negyedet sikerült magabiztosan, nagy sebességgel elkezdenünk. Negyed végégre 10 pontos előnyt sikerült kiépítenünk. Köszönhető annak, hogy most eladott labdáink nem voltak, és jól használtuk a magassági fölényünket. Lepattanókért szépen mentünk, és a ziccereinket is rendre sikeresen fejeztük be. Állás 17 – 27 ide. Második negyed ugyan ebben az iramban folyt tovább. Második ötösünk jól kapcsolódott be a mérkőzésbe.  Félidő 35 – 55 ide.

Harmadik negyedben már éreztük, hogy a zsebünkben van a mérkőzés. A csapat már nem koncentrál eléggé, jöttek is egyből a hibák. A záró részt sikerült is elveszítenünk. A mérkőzés alakulásán már nem tudtak változtatni. 69 – 95-re megnyertük a mérkőzést. Kiemelném Vasali Matyit aki 19 pont, 12 lepattanó, 4 gólpasszt hozott össze. Bravó Matyi!

Tanulságos hétvége volt. 3 mérkőzésből, 1 győzelmet értünk el. Hibáinkat tudjuk. Folyamatában az edzéseken, és a következő mérkőzéseinken tovább folytatva az eddigi munkát javítanunk kell a hibáinkon.