2017. december 16. , 10:00 4. forduló Óbudai Mini Kupa

Csapatok 1. 2. Félidei büntető 3. 4. Végeredmény
Dűlői Aligátorok 19 6 4 14 4 47
Békási Zebrák 0 9 6 2 5 22
Németh Atilla Gergő
Következő mérkőzésünket a Békási Zebrák csapatával játszottuk. Első negyedben Németh Ati odapörkölt a Zebráknak, 12 pontot betermelt az ellenfél gyűrűjébe. Állás 0 -19 ide. Második negyedben Torday Barni szerzett 3 szép kosarat, más kosarunk nem született. Az ellenfél is kezdett jeleskedni, a negyedet elcsente előlünk. Állás 9 – 25 ide. Sikeres félidei büntető dobóink: Borsányi Boti, Németh Ati, Körtvélyessy Peti, Bándi Kornél!

Harmadik negyedben Körtvélyessy Peti, és Németh Ati voltak a vezérek pontdobásban. Állás 13-43 ide. Záró részben alább fagyott a lendületünk. Borsányi Boti, és Bartha Geri egy-egy szép kosarán kívül más nem esett tőlünk. A mérkőzést magabiztosan 22 – 47-re megnyertük.

Örültem, hogy sikeresen telesített a csapat a 4. fordulón. Több bajnoki pontot szereztünk. Remélem mindenki jól érezte magát, edzéseken dolgozunk tovább.