2018. január 02. ,
Találatok: 459 Hozzászólás (9)

Ifjú győztes egyéni büntetődobásban

Az idei bajnok

Mint minden évben, a 2017. évi Kaszások All Star Dzsemborin is nehéz feladat elé nézett az, aki meg akarta nyerni az Egyéni Büntetődobó Bajnokságot. Természetesen idén is bőven 100 fő felett neveztek be a játékosaink a legkisebb miniktől a kadettekig erre a megmérettetésre. Öröm volt nézni, hogy milyen sok 11 év alatti nevező is beállt a versenybe.
Idén is igen lassan fogyott a tömeg, pedig a szabályaink nem változtak: aki hibázik, kiesik. Csak a döntőben lehetséges hibázni, de csak akkor, ha a döntő mindkét versenyzője hibázik.
Lassan tehát, de mégis elérkeztünk a legjobb 4 játékosig. 2 ÓMK mini korú játékos jutott be közéjük és két Gyermek korosztályú sportolónk. Tehát idén is a fiatalok szerepeltek a legjobban.

A végén Pusztai Bence, a Gyermek Reménység csapatunk játékosa nyerte meg a bajnokságot.
Jutalma az aranyérem mellett egy az 1955-ös Európa bajnok magyar férfi kosárlabda válogatottról szóló könyv volt. Gratulálunk!