2018. január 06. , 14:00 5. forduló Óbudai Mini Kupa

Csapatok 1. 2. Félidei büntető 3. 4. Végeredmény
Dűlői Hősök 9 10 4 6 14 43
Római Sólymok 12 8 2 6 7 35
Mihályi Milán
Egy meccs pihenő után játszottunk a Sólymok csapatával. Ez se a könnyű mérkőzések közé volt sorolandó, és legalább olyan fontos volt, mint az előző meccs. Az első negyedben igen szoros volt. Jól küzdöttünk, szépen játszottunk. Mindenki hozzá tette a magáét! Nem lépett meg ellenfelünk, de mi se tudtunk előnyt szerezni. A második negyedben is hasonló kemény és szoros mérkőzés volt. Ügyesen vertük meg az embereinket, de nem tudtunk minden lehetőséget kihasználni. A félidő 20-19 lett!

A félidei büntetőkből 4-et dobtunk be, ami kicsit kevés, de most pont elég volt, hogy átvegyük a vezetést.
A harmadik negyedben fej-fej mellett haladtunk. Nálunk Milán dobta a pontokat, mig Andris helyzetet teremtett neki. A negyedet egy gyönyörű utolsó másodperces kosár zárta, amivel újra átvettük a vezetést. Sajnos a negyedet nem nyertük meg vele. Jött a mindent eldöntő 4. negyed.  Kaptunk egyet, dobtunk egyet. Így zajlott az utolsó felvonás egészen az utolsó percig, 35-35 ig. Ekkor Patrik bedobott egy ziccert, Orbó szerzett egy labdát és kosarat dobott és két szempillantás alatt már 4 ponttal vezettünk. Sikerült megnyugodnunk, és sikerült lezárni a mérkőzést még további kosarakkal. Az egy perc letelte után már 8 pont volt az előnyünk. Bárcsak minden 1 perc ilyen 1 perc lenne. J

Ez egy igazi körömrágós kosármeccs volt, ami csak az utolsó percben dőlt el. A mérkőzés képét az is mutatja, hogy 11 szer változott a vezető csapat kiléte, ami ritka ilyen korosztályba. Elégedett vagyok a srácokkal, szépen küzdöttünk és hajtottunk.  Ezen a meccsen főleg a Kaszás mini játékosok remekeltek, de mindenki odatette magát és teljesítette saját kis feladatát. Gratulálok a győzelemhez! Nincs megállás, a következő fordulóban is nyerni kell, ha ott akarunk lenni a felsőházban! Hajrá hősök.