2018. január 14. , 8:00 4/1. forduló U12 Budapesti Régió

Vezette: Bognár Domonkos, Rózsavölgyi Alexandra
Csapatok 1. 2. Félidei büntető 3. 4. Végeredmény
BLF Palota/A 2 10 3 9 1 25
Kaszás Girls (U12) 16 10 3 20 14 63
Nóci, Viki és Panka
A negyedik forduló első meccsén a BLF csapata ellen játszottunk. Tavaly még U11-ben találkoztunk velük akkor átfutottak rajtunk. Kemény védekezéssel kezdtük a mérkőzést és jó támadásokkal, ellenfelünknek a nyolcadig percig nem volt válasza. A második negyedtől is ezt vártam volna, de nem sikerült ugyanezt összehozniuk, támadásba sokszor az erölködés ment, védekezésben pedig sokszor aludtunk...

A félidei büntetőknél 3 találatot szereztünk, 12-3 elég gyenge szám, ezen sokat kell javítanunk.
A harmadik negyedben még jobban ment a támadás, belefért védekezésben egy két gyengeség. A negyedik negyedben újra megszilárdult a védekezés és csak egy pontot engedélyeztünk nekik.

Gratula sikerült a tavalyi vereségért visszavágnunk nem is akárhogy. Az első perctől nem volt kétséges a győzemünk. Védekezésben mindenki ki vette a részét, végre nem puhányykodtunk. Támadásban is mindenki hozzá tudott tenni valamit, sokszor egészen jól járt a labda. Csak így tovább szép volt !!!