2018. január 27. , 17:00 2. forduló Serdülő OB - Főtábla

Helyszín: Szerencs, Hunyadi Sportcentrum
Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Kiss Lenke KS 17 14 24 16 71
Kaszások Serdülő I. 29 35 19 24 107
Safranka Márton
Serdülő Országos Főtábla II.  „P” csoport tornája Szerencsek került megrendezésre. Második mérkőzésünket a Kiss Lenke KS csapata ellen játszottuk szombat délutáni időpontban. A mérkőzést sikerült úgy elkezdeni, ahogy az előzőn abbahagytuk. Teljes sebességgel játszottunk, amikor csak lehetett megpróbáltuk leindítani őket. Amint felállt a védelem, akkor türelmesen játszottunk. Állás 17-29 ide. Második negyedben tovább fokoztuk a tempót, a védelmünk továbbra is jól működött. Lepattanókért sajnos nem mindig indulunk el. Félidő 31-64 ide.

Harmadik negyedben szétesett a játékunk. Lepattanókért továbbra is könyörögni kell, hogy elinduljunk. Védekezésben a besegítések félénken, és nem a megfelelő helyre jönnek. Sikerült a negyedet elveszítenünk. Állás 55-83 ide. Záró részben összekaptuk magunkat, és rátettünk még egy lapáttal az eredményre. Védekezésben javultunk, támadásban több energiát fektettünk. Minden lepattanó megszerzése az továbbra is csak egy szép gondolat maradt. A mérkőzést 71-107-es végeredménnyel megnyertük.

Összességében sikerrel zártuk a „P” csoport torna első napját. Két mérkőzés, két győzelem. Ráadásul sikerült mindkét mérkőzésen 100 pont fölött dobni, aminek külön örülünk. Kiemelném Saranka Marcit, aki ma megállíthatatlannak bizonyult a palánk alatt. Bravó Safi!