2018. március 10. , 15:30 21. forduló U20 Nemzeti Bajnokság

Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Kaszások Akadémia 22 23 22 21 88
SMAFC 21 16 20 13 70
Keresztesi Dávid
8 ponttal kellett nyerni, ha esetleg egymás elleni eredmény számítana. Ehhez képest 3-13 volt az eredményjelzőn 4 perc után. Időkérés után váltottunk védekezést, is, aminek meg is lett az eredménye, elkezdtünk védekezni... A negyed végére sikerült a 10 pontot eltűntetni, sőt igaz elég szűken, de még előnyünk is volt!
Kereszt elég jó futásban volt az első negyed végén, második negyed elején, 12 pontot dobott egyedül, míg ellenfelünk egyet sem tudott betenni a közösbe... A félidőre a jól működő védekezésünkkel el is értük a 8 pontos határt, tehát épp 0-án voltunk...

Némi, lassan mondhatni általános, bealvás következett a harmadik negyed elején, mintha ilyenkor elfelejtenénk mi is működött eddig. Szerencsére 4 pontnál nem engedtük őket közelebb, sőt rendesen észbe is kaptunk, hogy így még baj lehet, a negyed vége fele már 14 is volt közte, de fordulni csak 10-el sikerült.
A negyedik negyedre aztán teljesen felőröltük őket, kétséget nem firtatva húztuk be az utolsó negyedet, bőven rápakolva a meglévő különbségre!

Fontos győzelmet arattunk, hiszen ezzel megmaradt az esélyünk bekerülni a legjobbak közé.
Vámosz és Kereszt megint igen jó százalékkal (67%) dobva jutottak el 18 és 29 pontig, köztük 9 hármast értékesítve! Rejci és Máté a palánkok alatt a lepattanók leszedésében szorgoskodtak, ketten 17 lepattanó, és még 18 pont is! Kutró pedig a gólpasszok terén jeleskedett 11-el!
Csapat szinten a 48-29-re megnyert lepattanó megsüvegelendő, mert ugye nem a magasságunkról vagyunk híresek. Viszont a 20 eladott labdán mindenképp kell javítani!
Nyernünk kell minden meccset most már, nem lehet hibázni!