2018. április 08. , 13:30 7. forduló Kenguru Kupa - Bp. Régió

Csapatok 1. 2. Félidei büntető 3. 4. Végeredmény
ÚMT Tigrisek 2 2 7 9 0 20
Mini Reménységek 18 14 3 14 18 67
Körtvélyessy Péter
Vasárnap került sor a kenguru kupa 7. Fordulójának mérkőzéseire. Előszőr az Újpest fiataljaival játszottunk. Hamar kiderült, hogy mi vagyunk az esélyesebbek. Már első negyedben 18-2 lett az eredmény, hála a jó labdaszerzéseknek és a szép kosaraknak. A második negyedben se változott a játék képe. Sajnos itt pár üres helyzetet kihagytunk, de így is 14-2 re hoztuk a negyedet. Örültem, hogy passzoltuk a labdát  az üresen álló embereknek és tetszett hogy védekezésben nagyon figyeltünk, ám a buta rádobások a trapézon kívülről védőkkel kellő képpen idegesítettek.

A félidei büntetők nem sikeredtek jól. 3-at tudtunk bedobni. Ez nagyon kevés... 8-9 bünttő lenne a cél.
A második félidőben tovább folytatódott az első két negyed játéka. Már inkább jól éreztük magunkat a pályán, minthogy küzdöttünk volna, de hát ez is bőven elég volt, úgyhogy miért ne élvezzük?!  Az utolsó negyedben aztán  kicsit jobban pörögve múltuk felül az ellenfelünket. 18-0 lett az utolsó negyed. Örülö, hogy megcsináltuk amit kértem és nem kaptunk pontot. A szép csapatjátékot meg jó volt nézni. Mások is megjegyezték, hogy ritka az ilyen fiatal csapatoknál az ilyen sok passz!

Összeségében ez egy könnyű meccs volt. Mindenki tudott sokat játszani, és mindenki hozzá is tette a maga kis részét a győzelemhez. Gratulálok mindenkinek! A szülőknek köszönöm a szurkolást és a részvételt! Hajrá Kaszások!!