2018. április 14. , 13:00 10. forduló Serdülő/B Bajnokság [Bp]

Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Serdülő Reménységek 22 28 16 13 79
MAFC/C 6 6 22 9 43
Vermes Péter Örs
Következő mérkőzésünket a MAFC/C ellen játszottuk hazai pályán. A mérkőzés esélyesei mi voltunk. Ebben a szezonban játszottunk már ellenünk. Akkor 47 ponttal sikerül győzedelmeskednünk idegenben. A mérkőzést sikerül jól elkezdenünk. Domináltunk támadásban, és védekezésben egyaránt. Állás 22-6 ide.

Második ötösünk ott folytatta ahol az elsők abba hagyták. Amint megvolt a labda gyorsan indítottunk, amikből könnyű kosarakat szereztünk. Állás 50-12 ide. Harmadik negyedben jött egy érthetetlen fordulat. Sikerült elveszítenünk a negyedet. Köszönhető talán a kialakult nagyarányú különbségnek, lassított fejben a csapatunk. Állás 66-34 ide.

Záró részben már újra több energiát fektettünk a játékunkba. A mérkőzést magabiztosan 79-43-ra megnyertük.   Örülök, hogy tőlünk négyen is kétszámjegyű dobott kosarat értek el. Szépen járt a labda és többen eredményesek tudtak támadni, ami nagyot lendített a csapaton.