2018. április 15. , 12:00 11. forduló Serdülő/B Bajnokság [Bp]

Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Serdülő Reménységek 27 20 17 20 84
Budapest Csepel 12 9 21 12 54
Arnold Roland
Következő mérkőzésünket a Budapest Csepel ellen játszottunk hazai pályán. Ebben a szezonban nem játszottunk még ellenük. Első negyedet sikerült jól elkezdenünk. Támadásban sültek a kezeink. Indításokból több könnyű kosarat szereztünk. Lepattanókért Tóth-Berényi Soma extra jól ment, amikből több kosarat is visszarakott. Állás 27-12 ide. Második negyedben a második ötösünk ott folytatta, ahol az előzőek abba hagyták. Motiváltan, jól szálltak be a mérkőzésbe. Állás 47-21 ide.

Harmadik negyedet sikerült elveszítenünk. Megint lassult a társaságunk. Állás 64-42 ide. Záró részt újra mi uraltuk. Arnold Rolinak volt egy nagyon extra 1 perce. Amit rádobott az bement. Legyen az büntető, vagy középtávoli dobás, vagy ziccer az a helyére került. Bravó Roli!

A mérkőzést magabiztosan 84-54-re megnyertük. Örültem a motivált játékunkhoz. Magabiztosan, gyorsan játszottunk, aminek meg is lett az eredménye.