2018. április 24. , 16:30 8. forduló Regionális Kadett Bajnokság

Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Kaszások Kadett I. 23 20 16 16 75
PAFC Basket 7 5 10 10 32
Hegedűs Milán
Következő regionális mérkőzésünket a PAFC Basket ellen játszottuk hazai pályán. Játszottunk már velük márciusban, akkor 12 ponttal maradtunk alul idegenben. Mostanában hullámvölgybe került a csapatunk, és kérdés volt, hogy mennyire tudunk kilábalni belőle. Első negyed végére kiderül számomra, hogy kifelé tart a csapatunk a gödörből.  Motiváltan, bátran játszott mindenki. Rengeteg energiát fektettünk a lepattanók megszerzésébe, többször újra támadhattunk. Állás 23-7 ide. Második negyedben továbbra is a mi akaratunk érvényesült jobban. Amint hozzánk került a labda törekedtünk az ellenfél leindítására. Állás 43-12 ide.

Második félidőben már nagyobb szerephez jutottak a csere játékosaink és jól kapcsolódtak be a mérkőzésbe. A mérkőzést magabiztosan 75-32-re megnyertük.

Volt 1-2 hiányzója az ellenfélnek. Mi az eddigi teljesítményeinkhez képest végre összeszedettebben játszottunk. Röviden elkezdtünk motiváltan kosárlabdázni, alkalmazva az eddig tanultakat. Kiemelném Hegedűs Milut, aki ma tarthatatlan bizonyult az ellenfél számára. Bravó Milu!