2018. április 26. , 17:20 9. forduló Regionális Kadett Bajnokság

Helyszín: Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Budafoki KK 15 14 23 25 77
Kaszások Kadett I. 28 28 28 17 101
Hegedűs Milán
Következő regionális mérkőzésünket a Budafoki KK ellen játszottuk idegenben. Április 11-én játszottunk velük szintén idegenben, akkor 27 ponttal kaptunk ki. Első negyedet hasonlóképpen ellenállhatatlanul kezdtük meg, mint azon a meccsen. Akkor az első negyed után 9 pontos vezetés után, sikerült 27 ponttal kikapni a meccs végére. Most 13 pontos előnnyel kezdhettük meg a második negyedet. Állás 15-28 ide. Második negyedben kérdés volt, hogy tudjuk -e ugan azt a szintet tartani védekezésben, és támadásban. Negyed végére kiderült, hogy igen, ma ez más mérkőzés lesz. Állás 29-56 ide.

Harmadik negyedben továbbra is jól ment a támadás. Védekezésben már lazult a szorításunk, kevesebb energiát fektettünk bele. Állás 52-84 ide. Záró részben nagyobb szerephez jutottak a csere játékosaink, akik ma is jól kapcsolódtak be. A mérkőzést magabiztosan 77-101-re megnyertük.

Hegedűs Milu ma is tarthatatlan volt. 3 nap alatt, 2 meccs, 62 dobott pont. Bravó Milu!