2018. május 26. , 12:00 11. forduló Óbudai Mini Kupa

Csapatok 1. 2. Félidei büntető 3. 4. Végeredmény
Dűlői Aligátorok 10 0 2 4 10 26
Békási Zebrák 2 6 2 4 2 16
Borsányi Botond
A szezon utolsó előtti mérkőzését a Békási Zebrák ellen játszottuk. Első negyedben Borsányi Boti, és Torday Barni vitte a csapatot a pontdobás terén. Védekezésben nagyon aktívak voltunk. Állás 2-10 ide. Második negyedben már nem voltunk olyan fölényben, mint az elsőben. Az ellenfél nagyon ügyes játékkal 6-0-val győzött a negyedben, ezzel bajnoki pontot csent el előlünk. Állás 8-10 ide.

Sikeres félidei büntetődobóink: Borsányi Botond, Németh Atilla! Harmadik negyedben Németh Ati, és Borsányi Boti szereztek 1-1 kosarat. Negyed végén egál volt az állás. Mivel mi dobtuk az első kosarat, ezért mi szereztük meg a bajnoki pontot. Állás 10-12 ide.

Záró részben Boti, Ati, Barni trió támadásban ügyeskedtek. A mérkőzést 16-26-ra megnyertük! Kiemelném Borsányi Botit, aki csapatunk élére állt pontdobásban! Bravó Boti!