2018. május 26. , 14:00 11. forduló Óbudai Mini Kupa

Csapatok 1. 2. Félidei büntető 3. 4. Végeredmény
Dűlői Aligátorok 14 8 3 4 8 37
Békási Ördögök 6 2 2 2 8 20
Németh Atilla Gergő
A szezonunk utolsó mérkőzését a Békási Ördögök ellen játszottuk. Első negyedben Németh Ati vette a hátára a csapatunkat. Csapatunk 14 pontjából, 10 az ő neve mellé fűződik. Állás 14-6 ide. Második negyedben szépen járt a labda, és többen is eredményesek tudtak lenni. Többek között a fiatal feltörekvő Jászovics Máté is bepörkölt egy szép kosarat! Állás 22-8 ide.

Sikeres félidei büntetődobóink: Kilyénfalvi Kolos, Németh Ati, Borsányi Boti! Harmadik játékrészben Borsányi Boti két kosarával behúztuk a harmadik negyedet is. Állás 29-12 ide. Záró részben Németh Ati, és Kilyénfalvi Kolos húzta a csapatot pontdobásban! A mérkőzést magabiztosan 37-20-ra megnyertük!

Gratulálok az egész csapatnak! Örülök, hogy győzelemmel fejezhettük be az idényt. Remélem mindenki jól érezte magát a szezon során. Én látom a csapaton és egyénileg a gyerekeken a fejlődést. Köszönöm Mindenkinek az elvégzett munkát. Hajrá Aligátorok!