ÓBUDAI MINI KUPA 2017-2018

MÉRKŐZÉSEK IDŐPONTJA ÉS EREDMÉNYE

Helyszín: 1037 Budapest, Rádl Árok 1.


  Amit szabad és amit nem…

Szurkolási szabályok:

Kék ford.: kezdésnél leütés
Piros ford.: kezdésnél passz

Kezdés
jk felelős
Alapszakasz 1. forduló
október 7. szombat
KÉK
eredm. Kezdésjk felelős Alapszakasz 2. forduló
november 4, szombat
PIROS
eredm.
8:00
Kováts
Békási
Ördögök
Római
Gepárdok
17-16
(3-1)
8:00
vdMeer
Békási
Ördögök
Római
Sólymok
10-35

[0-4]

9:00
Kereszt_
Békási
Gazellák
Békási
Ördögök
45-5
(4-0)
9:00
vdMeer
Római
Sólymok
Békási
Delfinek
16-17

[3-1]

10:00
vdMeer
Római
Gepárdok
Dűlői
Aligátorok
20-39
(1-3)
10:00
Kereszt
Római
Gepárdok
Békási
Zebrák
28-8

[3-1]

11:00
Csernai
Római
Sólymok
Békási
Gazellák
27-64
(0-4)
11:00
Reiter
Dűlői
Flamingók
Római
Gepárdok
33-29

[2-2]

12:00
Kováts
Dűlői
Aligátorok
Római
Sólymok
25-40
(1-3)
12:00
Kováts
Dűlői
Hősök
Dűlői
Flamingók
29-44

[1-3]

13:00
Korompai
Békási
Kobrák
Békási
Delfinek
9-44
(1-3)
13:00
Kobra
Békási
Gazellák
Dűlői
Hősök
24-12

[3-1]

14:00
Kobra
Békási
Delfinek
Dűlői
Hősök
25-31
(2-2)
14:00
Medve
Békási
Kobrák
Békási
Gazellák
9-35

[1-3]

15:00
Medve
Dűlői
Hősök
Békási
Zebrák
27-6
(3-1)
15:00
Kováts
Újlaki
Farkasok
Békási
Kobrák
42-8

[4-0]

16:00
Kereszt
Békási
Zebrák
Újlaki
Farkasok
4-32
(0-4)
[x-9]
16:00
Korompai
Dűlői
Aligátorok
Újlaki
Farkasok
14-40
[0-4]
17:00
Reiter
Újlaki
Farkasok
Dűlői
Flamingók
52-30
(3-1)
       
               
Kezdés
jk felelős
Alapszakasz 3. forduló
november 25, szombat
KÉK
eredm. Kezdés
jk felelős
Alapszakasz 4. forduló
december 16, szombat
PIROS
eredm.
8:00
Medve
Dűlői
Hősök
Békási
Ördögök
38-13

(4-0)

8:00
Kereszt
Békási
Ördögök
Békási
Kobrák
41-16

(2-2)

9:00
vdMeer
Újlaki
Farkasok
Dűlői
Hősök
35-25
(3-1)
9:00
Naményi
Dűlői
Flamingók
Békási
Ördögök
56-30

(3-1)

10:00
vdMeer
Dűlői
Aligátorok
Békási
Gazellák
20-49
(0-4)
10:00
vdMeer
Békási
Zebrák
Dűlői
Aligátorok
22-47
(2-2)
11:00
Korompai
Békási
Delfinek
Dűlői
Aligátorok
54-31
(3-1)
11:00
vdMeer
Dűlői
Aligátorok
Dűlői
Flamingók
40-43
(2-2)
12:00
Csernai
Békási
Gazellák
Római
Gepárdok
45-22
(3-1)
12:00
Medve
Békási
Gazellák
Békási
Delfinek
47-27
(3-1)
13:00
Kováts
Római
Gepárdok
Békási
Delfinek
27-48
(1-3)
13:00
Kováts
Békási
Delfinek
Újlaki
Farkasok
24-36
(2-2)
14:00
Kereszt
Békási
Kobrák
Békási
Zebrák
19-41
(2-2)
14:00
Csernai
Újlaki
Farkasok
Békási
Gazellák
30-39
(2-2)
15:00
Kováts
Dűlői
Flamingók
Békási
Kobrák
51-6
(4-0)
       
16:00
Kobra
Békási
Zebrák
Római
Sólymok
19-43
(1-3)
       
17:00
Reiter
Római
Sólymok
Dűlői
Flamingók
23-42
(2-2)
       
               
Kezdés
jk felelős
Alapszakasz 5. forduló
január 6, szombat
KÉK
eredm. Kezdés
jk felelős
Alapszakasz 6. forduló
január 27, szombat
PIROS
eredm.
8:00
Medve
Dűlői
Aligátorok
Békási
Ördögök
46-23
(3-1)
8:00
Novák
Békási
Ördögök
Békási
Delfinek
17-45
(0-4)
9:00
Csernai
Békási
Ördögök
Újlaki
Farkasok
20-51
(1-3)
9:00
Csernai
Békási
Zebrák
Békási
Ördögök
13-42
(1-3)
10:00
vdMeer
Dűlői
Flamingók
Békási
Zebrák
43-12
(4-0)
10:00
vdMeer
Dűlői
Aligátorok
Dűlői
Hősök
43-42
(3-1)
11:00
Kereszt
Római
Gepárdok
Békási
Kobrák
44-13
(3-1)
11:00
Korompai
Békási
Kobrák
Dűlői
Aligátorok
8-42
(0-4)
12:00
Kobra
Dűlői
Hősök
Római
Gepárdok
35-32
(3-1)
12:00
Medve
Dűlői
Hősök
Békási
Kobrák
50-28
(4-0)
13:00
Korom-pai
Békási
Kobrák
Római
Sólymok
13-41
(2-2)
13:00
Naményi
Újlaki
Farkasok
Római
Gepárdok
56-30
(3-1)
14:00
Kováts
Római
Sólymok
Dűlői
Hősök
35-43
(2-2)
14:00
Kováts
Római
Sólymok
Újlaki
Farkasok
31-59
(1-3)
               
Kezdés
jk felelős
Alapszakasz 7. forduló
február 17, szombat
KÉK
eredm. Kezdés
jk felelős
Középszakasz 1. forduló
március 24, szombat
PIROS
eredm.
8:00
Kereszt
Római
Gepárdok
Római
Sólymok
21-32
(2-2)
8:00

Korompai

Újlaki
Farkasok (F)
Dűlői
Flamingók (F)
58-33
(3-1)
[12-x]
9:00
vdMeer
Dűlői
Flamingók
Békási
Gazellák
19-46
(1-3)
9:00
Kereszt
Dűlői
Hősök (F)
Újlaki
Farkasok (F)
37-57
(1-3)
10:00
Kováts
Békási
Delfinek
Dűlői
Flamingók
44-27
(3-1)
10:00
Kováts
Római
Sólymok (F)
Békási
Delfinek (F)
42-30
(3-1)
11:00
Csernai
Békási
Gazellák
Békási
Zebrák
43-18
(4-0)
11:00
Kereszt
Békási
Gazellák (F)
Dűlői
Hősök (F)
42-42
(3-1)
[x-8]
12:00
Kováts
Békási
Zebrák
Békási
Delfinek
11-26
(0-4)
12:00
Naményi
Római
Gepárdok (A)
Dűlői
Aligátorok (A)
29-11
(2-2)
        13:00
Kováts
Dűlői
Aligátorok (A)
Békási
Kobrák (A)
40-14
(3-1)
 14:00
Csernai
Békási
Kobrák (A)
Békási
Ördögök (A)
20-0
(4-0)
Kezdés
jk felelős
Középszakasz 2. forduló
április 28, szombat
KÉK
eredm. Kezdés
jk felelős
Középszakasz 3. forduló
május 12, szombat
PIROS
eredm.
8:00
Korompai
Békási
Delfinek(F)
Dűlői
Flamingók (F)
  8:00
vdMeer
Római
Gepárdok (A)
Békási
Zebrák (A)
 
9:00
Kereszt
Dűlői
Hősök (F)
Békási
Delfinek(F)
  9:00
Juhász
Dűlői
Aligátorok (A)
Békási
Ördögök (A)
 
10:00
vdMeer
Dűlői
Flamingók (F)
Békási
Gazellák (F)
  10:00
Kováts
Békási
Zebrák (A)
Békási
Kobrák (A)
 
11:00
Medve
Békási
Gazellák (F)
Római
Sólymok (F)
  11:00
Naményi
Dűlői
Hősök (F)
Dűlői
Flamingók (F)
 
12:00
Kováts
Római
Sólymok (F)
Újlaki
Farkasok (F)
  12:00
Korompai
Dűlői
Flamingók (F)
Római
Sólymok (F)
 
13:00
Kereszt
Római
Gepárdok (A)
Békási
Ördögök (A)
  13:00
Kováts
Római
Sólymok (F)
Dűlői
Hősök (F)
 
14:00
vdMeer
Békási
Kobrák (A)
Római
Gepárdok (A)
  14:00
Kereszt
Újlaki
Farkasok (F)
Békási
Delfinek (F)
 
15:00
Kováts
Békási
Ördögök (A)
Békási
Zebrák (A)
  15:00
vdMeer
Békási
Gazellák (F)
Újlaki
Farkasok(F)
 
 16:00
Naményi
 Békási
Zebrák (A)
 Dűlői
Aligátorok (A)
 16:00
Medve
Békási
Delfinek (F)
Békási
Gazellák (F)
               
Kezdés Elődöntő forduló
május 26, szombat
Egész pálya
eredm. Kezdés Négyes döntő
június 9, szombat
Egész pálya
eredm.
8:00 F1 F4-A2-ig soroslás   9:00 Középszakaszból legmagasabb helyezést elért továbbjutó Középszakaszból legalacsonyabb helyezést elért továbbjutó  
9:00 F2 F4-A2-ig soroslás   10:40 Középszakaszból második legmagasabb helyezést elért továbbjutó Középszakaszból harmadik legmagasabb helyezést elért továbbjutó  
10:00 F3 F4-A2-ig soroslás   12:20 Első elődöntő vesztese Második elődöntő vesztese  
11:00 F4-A2-ig soroslás F4-A2-ig soroslás   14:00 Első elődöntő nyertese Második elődöntő nyertese  
12:00 A3 A4   15:20 Eredm.hirdetés  
13:00 A5 A3          
14:00 A4 A5          
               
               
  A változtatás jogát fenntartjuk! (Pl.: ha NB 1-es mérkőzés módosul) Kérünk mindenkit, hogy ennek ismeretében módosítsa a többi kiírt mérkőzését!