Játékvezetők: Győri Ferenc, Földesi Zsófia

Óbudai Kaszások U18 22 12 18 29 81

A mérkőzés edzői értékelése

Kaszások: BABAY-BOGNÁR 30/12, Mahmoud 3/3, Sterbenz D. 2, Csocsán 7/3, KERÉKGYÁRTÓ 11,
Cs: Forró, FERLETYÁK 18, Szabó 2, Kocsis 4, Paulicska 2, Ducza 2, Gábor

Az első negyedben támadásban Kinga vitte hátán a csapatot, védekezésben viszont csapat szinten jól teljesítettünk, bár ellenfelünk elhibázott 1-2 üres helyzete nem rajtunk múlott, de így is tizenkét pontos előnyben voltunk. Második negyedben több olyan ötössel is voltunk a pályán, ahol csiszolni kell még az összeszokottságot és ez az eredményben is meglátszott. Támadásban nem adtunk jó passzokat, így mindig elcsúszott a dobóhelyzet. Védekezésben jobban kell kommunikálnunk egymással.

A harmadik negyedben nagyot futottunk és állva hagytuk a Törekvés csapatát. Többen is betaláltak, szép és kombinatív játékunkra nem volt ellenszer. A negyedik negyedben mi bírtuk jobban fizikálisan és kétség sem fért a nagy pontkülönbségű győzelmünkhöz.

Örülök, hogy egy év alatt is sokat léptünk előre a junior korosztályban. Míg tavaly az MTK és Törekvés csapata ellen is alul maradtunk, idén kérdés nélkül tudtuk érvényesíteni fölényünket. Szeretnénk ezt a regionális csoportot megnyerni és a lehető legjobb eredményt elérni, miközben célunk, hogy sokat fejlődjünk. Jó úton járunk!

Hasonló tartalmak

• Hosszú hétvége van mögöttünk, amelyet egy szerdai Kőbánya elleni rangadó és egy hétvégi Országos forduló követ. Mindenkire nagy szükség lesz, hiszen 8 nap alatt 5 meccset játszunk, amely…

Bajnokság: Serdülő/B Bajnokság [Bp]

Időpont: 2024-02-25 Kezdés: 11:00

• Ellenfelünknek gratulálok a kemény játékhoz, de magunknak is győzelemhez. Tanulásgos lesz remélem a mérkőzés fegyelem és figyelem szempontjából. Szülőknek köszönjük a szurkolást!

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 16:30

• Lassan kezdtünk, de sikerült felpörögni, melegítésünket komolyabban kell vennünk, a védő teljesítmény azonban megsüvegelendő!

Bajnokság: Regionális Junior Bajnokság

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 12:00