EDZÉSREND 2020/2021

Érvényes 2020. szeptember 7-től visszavonásig

 

CSAPATEDZÉSEK
HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK
NB1 – Felnőtt 19:30-21:00 Kaszás Csarnok 19:30-21:00 Kaszás Csarnok 19:30-21:00 Kaszás Csarnok 19:30-21:00 Kaszás Csarnok 19:30-21:00 Kaszás Csarnok
U18 – Junior 19:00-20:30

Kerék

16:00-17:30 Aquincum 18:00-19:30 Kaszás Csarnok 18:00-19:30 Kaszás Csarnok 18:00-19:30 Kaszás Csarnok
U16 – Kadet 16:30-18:00 Kaszás Csarnok 18:00-19:30 Kaszás Csarnok 19:00-20:30 Szérűskert 16:30-18:00 Kaszás Csarnok 17:30-19:00 Szérűskert
U14 Fiú – Serdülő 18:00-19:30 Kaszás Csarnok 19:00-20:30

Kerék

16:30-18:00 Kaszás Csarnok 19:00-20:30

Kerék

15:00-16:30 Kaszás Csarnok
U14 Lány – Serdülő 17:30-19:00 Zipernowsky 16:30-18:00 Kaszás Csarnok 17:30-19:00 Zipernowsky 17:30-19:00 Zipernowsky 16:30-18:00 Kaszás Csarnok
U13 Fiú – Serdülő 15:00-16:30 Kaszás Csarnok 17:30-19:00 Bárczi 15:00-16:30 Kaszás Csarnok X 17:30-19:00 Bárczi
U13 Lány – Serdülő 16:00-17:30 Zipernowsky 15:00-16:30 Kaszás Csarnok 16:00-17:30 Zipernowsky X 16:00-17:30 Zipernowsky
U12 Fiú – Gyermek 17:30-19:00 Bárczi X 17:30-19:00 Szérűskert 15:00-16:30 Kaszás Csarnok 16:00-17:30 Bárczi
U12 Lány – Gyermek 16:00-17:30 Zipernowsky 15:00-16:30 Kaszás Csarnok 17:00-18:30 Kerék X 16:00-17:30 Zipernowsky
U12 Hobbi X X 18:00-19:30    Krúdy X 15:30-17:00    Krúdy
U11 Békás X 16:30-18:00 Bárczi 17:30-19:00 Bárczi 17:00-18:30 Bárczi X
U11 Dűlő 15:30-16:30 Szérűskert 17:00-19:00 Szérűskert X X 16:00-17:30 Szérűskert
U11 Római X X 17:30-19:00 Aquincum 17:30-19:00 Aquincum 17:30-19:00 Aquincum
U10 Delfinek 16:00-17:30 Bárczi X 16:00-17:30 Bárczi X X
U10 Farkasok X 16:30-18:00 Harrer X X 15:00-16:30 Harrer
U10 Gepárdok 16:00-17:30 Aquincum (vegyes) X 16:00-17:30 Aquincum (nagyok) 16:00-17:30 Aquincum (kicsik) X
U10 Hősök 16:00-17:30 Váradi (nagyok) X 16:00-17:30 Váradi (kicsik) 16:00-17:30 Váradi (nagyok) 16:00-17:30 Váradi (kicsik)
U10 Kobrák 16:30-18:00 Medgyessy X X 16:30-18:00 Medgyessy X
U10 Sólymok X 16:00-17:30    Keve X 16:00-17:30    Keve X
U10 Zebrák 16:00-17:30    Pais X X 16:00-17:30    Pais X
EGYÉNI EDZÉSEK, EXTRA FOGLALKOZÁSOK
Kaszás Csarnok
 
10:30-11:30 Felnőtt X 10:30-11:30 Felnőtt 11:30-12:30 Felnőtt X
14:00-15:00    U16-U18 14:00-15:00  Magasak 14:00-15:00    U16-U18 14:00-15:00    TCS X
Zipernowsky X X 19:00-20:00

U14 Lány

X X

 

Magyarázat:

Aquincum – Aquincum Angol-Magyar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola (Budapest, Arató Emil tér 1, 1031)

Bárczi – Bárczi Géza Általános Iskola (Budapest, Bárczi Géza u. 2, 1039)

Harrer – Óbudai Harrer Pál Általános Iskola (Budapest, Harrer Pál u. 7, 1033)

Kaszás Csarnok – Bp. III. kerületi Sporttelep (Budapest, Rádl árok 1., 1037)

Kerék – Kerék Általános Iskola és Gimnázium (Budapest, Kerék u. 18-20, 1035)

Keve – Dr. Béres József Általános Iskola (Budapest, Keve u. 41, 1031)

Krúdy – Krúdy Gyula Angol-Magyar Két Tanítási nyelvű Általános Iskola (Budapest, Gyógyszergyár u. 22-24, 1037)

Medgyessy – Medgyessy Ferenc Általános Iskola (Budapest, Medgyessy Ferenc u. 2, 1039)

Pais – Pais Dezső Általános Iskola (Budapest, Pais Dezső u. 1-3, 1038)

Szérűskert – Dr. Szent-Györgyi Albert Általános Iskola (Budapest, Szérűskert u. 40, 1033)

Váradi – Óbudai Nagy László Általános Iskola (Budapest, Váradi u. 15b, 1035)

Zipernowsky – Budapest III. Kerületi Zipernowsky Károly Általános Iskola (Budapest, Zipernovszky Károly u. 3, 1039)