Játékvezetők: Hartai Tamás, Sancilio Mattia

Józsefvárosi KC 12 23 9 12 56
Kadett U16 C 31 17 26 22 96

A mérkőzés edzői értékelése

Óbudai Kaszások/C: KECSKÉS DÁVID 33, FEHÉR ÁRON 14, ÁCS PÉTER 10, TAKÁCS ÁBEL 10, Hidvégi Donát 8, Konta Magor 6, Farkas Botond 5/3, Samu Gergő 4, Lipcsei Gábor 4, Felkai Dávid 2

A tegnapi mérkőzéshez hasonlóan kezdtünk, lendületes támadásokkal, és jó védekezéssel. Nagyon hamar nőtt az előnyünk, különösen a magas játékosaink villogtak, Kecskés Dávid, és Fehér Áron is szépen termelte a pontokat. A nagy rohanásban sok hiba becsúszott, de 10 perc után már jelentős előnyünk volt. Ekkor az ellenfél letámadással kombinált csapdát alkalmazott, amivel hiába találkozott már minden játékosom számtalan alkalommal, mégis megzavart minket, és zsinórban kaptunk 5 kosarat. Pár cserével sikerült rendezni a sorokat, de 6 ponttal a JKC nyerte ezt a szakaszt.

48 pontot szereztünk az első félidőben, de ha csak az 1-0-s ÜRES ziccereket veszem amiket kihagytunk akkor túlzás nélkül 75-80 ponttal kellett volna állni… A félidő elejét ismét kellően megnyomtuk, többször is labdaeladásba hajszoltuk az ellenfelet, és indításból, 1-1-ből, és szép kombinációkból is eredményesek tudtunk lenni. A 2. félidőre az ellenfél jobban elfáradt mint mi, és így már könnyedébben szereztük a kosarakat. Mindenki kapott az állapotának megfelelő játékidőt (sokan betegségből tértek vissza a héten) és mindenki be is talált ami mindig örvendetes. Végül pontosan 40 egységgel bizonyultunk jobbnak az ellenfélnél akár csak tegnap.

Örülök hogy 2/2-vel zártuk a hétvégét, és hogy mindenki tudott mozogni, újra belerázódni a mérkőzésekbe. Egy sajnálatos sérülés is történt, így ezúton kívánunk Samu Gergőnek gyors gyógyulást.

Hasonló tartalmak

• Hosszú hétvége van mögöttünk, amelyet egy szerdai Kőbánya elleni rangadó és egy hétvégi Országos forduló követ. Mindenkire nagy szükség lesz, hiszen 8 nap alatt 5 meccset játszunk, amely…

Bajnokság: Serdülő/B Bajnokság [Bp]

Időpont: 2024-02-25 Kezdés: 11:00

• Ellenfelünknek gratulálok a kemény játékhoz, de magunknak is győzelemhez. Tanulásgos lesz remélem a mérkőzés fegyelem és figyelem szempontjából. Szülőknek köszönjük a szurkolást!

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 16:30

• Lassan kezdtünk, de sikerült felpörögni, melegítésünket komolyabban kell vennünk, a védő teljesítmény azonban megsüvegelendő!

Bajnokság: Regionális Junior Bajnokság

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 12:00