Betegséghullámmal is küszködtünk, ill. az is kiderült, hogy a formaidőzítésünk nem volt megfelelő erre a fordulóra. Pár új dolgot beépítettünk az edzésmunkánkba az elmúlt 1-2 hétben és ezek egyelőre még nem gyümölcsöznek. Sőt, ahogy telt-múlt az idő, mintha ólomlábakon jártunk volna, főleg a második meccsre eltűnt a dinamika a játékunkból.
A Kiss Lenke Kosársulit képviselő Kéksárga Zsiráfoknak pedig gratulálunk a nagyon szép kosárlabdához, könnyen lehet, hogy jelenleg ők a legerősebb csapat a budapesti Kenguru mezőnyben. Reméljük, hogy később tudunk velük komoly, izgalmas meccseket is játszani!
2025. november 22. szombat
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Első mérkőzés
Óbudai Kaszások/A – Vasas Amazonok 74-45 (11-5, 22-9, 27-15, 14-15)
Apponyi, Bánkúti 1, Boór 6, Dalloul 7, Dorka 2, Fehér 3, Kamareddine 2, Radácsi 9/3, Sáhy 18, Schletter 20/3, Tamás 6/6,
Második mérkőzés
Kéksárga Zsiráfok – Óbudai Kaszások/A 88-49 (20-8,25-14, 18-11,25-16)
Apponyi, Bánkúti, Boór 3, Dalloul 4, Dorka 2, Fehér 14/3, Kamareddine, Radácsi 5, Sáhy 15/3, Schletter 3, Tamás 3


