Helyszín: Zrínyi Gimnázium – 1108 Budapest, Mádi u. 173.

Játékvezetők: Mészáros Nándor Lajos, Kiss Bálint

Csapatok 1 2 Félidei büntető 3 4 Végeredmény
Csata Pannónia 13 5 4 14 6 42
Kaszás Girls U11 12 16 3 14 14 59

A mérkőzés edzői értékelése

Barla-Szabó , CEGLÉDI 17, Csoknyay 8, KUTROVÁCZ 9 , Peredy, Sárközy, STERBENZ 14, SZALAY 11, Thuma, Zsuffa

Szinte már karácsonykor került megrendezésre a soron következő Kenguru Kupa fordulója, amelyen első ellenfelünk a fiatal Csatások voltak. Fej-fej mellett haladt a két csapat, hol az egyik, hol a másik oldalon zörrent a háló. Támadásunk megfelelő volt, védekezésben azonban nagyon sokszor megvertek minket 1-1-ben, ezekből kaptuk a kosarakat. Második ötösünk védekezése jól működött, ami által a támadás is jobban ment, itt sikerült egy 10 pontos előnyt kiépítenünk.

Félidei célzásunk nem sikerült jól, ezen mindenképp sokat kell még dolgoznunk. A harmadik negyedben is több szép támadást vezettünk, 1:1 elleni játékból, gyorsindításból, és befutásból is eredményesek tudtunk lenni. A negyedik negyed elején egy 8-0-s rohammal gyorsan eldöntöttük a meccset. Támadásban tudtunk ezután gyakorolni pár dolgot, végül kisebb ingadozások után kialakult a 17 pontos különbség.

Nagyon tetszett a mérkőzésen mutatott játék, támadásban változatosak voltunk, rengeteg helyzetet alakítottunk ki, mindenki eljutott többször is dobásig, a célzáson még van mit javítani, de ez főként az ismétlésszámmal fog javulni. A mérkőzéshez való hozzáállásunk is rendben volt, mindenki küzdött-hajtott bízom benne, hogy ez mindig is így lesz. Mi dupláztunk, így csak rövid pihenőnk volt és kezdődött is a második meccs.

Hasonló tartalmak

• Hosszú hétvége van mögöttünk, amelyet egy szerdai Kőbánya elleni rangadó és egy hétvégi Országos forduló követ. Mindenkire nagy szükség lesz, hiszen 8 nap alatt 5 meccset játszunk, amely…

Bajnokság: Serdülő/B Bajnokság [Bp]

Időpont: 2024-02-25 Kezdés: 11:00

• Ellenfelünknek gratulálok a kemény játékhoz, de magunknak is győzelemhez. Tanulásgos lesz remélem a mérkőzés fegyelem és figyelem szempontjából. Szülőknek köszönjük a szurkolást!

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 16:30

• Lassan kezdtünk, de sikerült felpörögni, melegítésünket komolyabban kell vennünk, a védő teljesítmény azonban megsüvegelendő!

Bajnokság: Regionális Junior Bajnokság

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 12:00