Kőbányára látogattunk a 7-ik fordulóban, ahol szerettük volna feledtetni az elmúlt forduló két egy labdás vereségét. Első ellenfelünkkel még nem találkoztunk, így nem tudtuk mire számíthatunk. A nagyon agresszívan védekező fiúk ellen nehezen vettük fel a ritmust, de félidőre sikerült megtalálni a jó megoldásokat, megfordítottuk az eredményt. Sajnos a folytatásban nem a mi akaratunk érvényesült, újra hátrányba kerültünk, ahonnan vissza kellett kapaszkodnunk. Döntetlenig vissza tudtunk jönni, de hiába volt rengeteg jól kidolgozott, jó helyzet nem sikerült betalálnunk. A sok kihagyott helyzet pedig megbosszulta önmagát.
Jól ismert ellenfél jött a második mérkőzésre, idén eddig sikerült kétszer legyőznünk őket, de egyszer sem volt könnyű dolgunk. A magassági fölény nálunk volt, de sebességben nagyon nehezen vettük fel a versenyt. Egyre fáradtabbak voltunk, ami támadásban rossz döntésekben, fölösleges vállalásokban mutatkozott meg. Védekezésben rengetegszer vertek meg minket, vesztettük el az emberünket. Fej-fej mellett haladt a két csapat, újra belekényszerültünk egy végjátékba, amiből újfent nem mi jöttünk ki jól.
Nehéz mit mondani, zsinórban negyedik mérkőzésünket veszítettük el egy labdás meccsen. Mást nem tudunk tenni ebben a nehéz helyzetben, mint összetartani és dolgozni tovább. Csapatként kell működnünk, edzéseken pedig kőkeményen dolgozni mindenkinek! Hajrá Kaszások
Kaszás Girls – MAFC Mokos U12 42-45 (10:15; 17:6; [3:2] 4:14; 8:8)
Kaszások: KÁRPÁTI 10, Sárközy 6, MATUSZKA 5, Filep 4, Viszolajszky 4, Kozák 4, Peredy 3, SZABÓ-ENGLERT 3, Molnár 3, Lóska 1, Balogh, Nagy
Kóbányai Darazsak/B – Kaszás Girls 44-41 (10:2; 8:13; [4:8] 7:10; 15:8)
Kaszások: Kárpáti 3, Sárközy 2, KOZÁK 8, FILEP 7, MATUSZKA 7, VISZOLAJSZKY 5, Lóska 3, Nagy 2, Peredy 2, Balogh 1, Szabó-Englert 1, Molnár


