Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka

Bajai NKK/A 12 14 17 15 58
Óbudai Kaszások U16 Leány 20 23 6 10 59

A mérkőzés edzői értékelése

Kaszások: Babay-Bognár 8, CSOCSÁN 9/3, MAHMOUD 11/6, STERBENZ 4, Kerékgyártó 5 Cs: NÁDASDY 10, KRAJCSOVICH 10, Paulicska, Berecz-Erdei, Léh

Az első félidőben nyújtott teljesítményünkkel nem lehetek elégedetlen, mert az ellenfelet 12-14 ponton tudtuk tartani hazai pályájukon, míg mi csapat szinten szépen támadtunk és sorra ki tudtunk alakítani helyzeteket, amiket jó százalékkal értékesíteni is tudtunk. Ezzel 17 pontos előnyt szereztünk a második félidőre, ami talán túlságosan is megnyugtatta a játékosokat.

A második félidő első néhány percében nem született kosár egyik oldalon sem, majd egy gyors kosárváltást követően csak a bajai csapat talált be. Összességében végig tartottuk az előnyünket és ellenfelünk nem tudta átvenni a vezetést. Támadásban főleg a két fiatalabb korú játékosunk (Nádasdy és Krajcsovich) villanásaival szereztünk pontokat, védő oldalon pedig Sterbenz ment nagyot és fogta le ellenfelünk legjobb dobóját.

Ezzel a győzelemmel biztossá vált a B Döntős szereplésünk, aminek nagyon örülök, de van egy célunk, egy álmunk, amiért tovább fogunk harcolni. Szeretnék még egy idézetet ide csatolni:
“Hepe után mindig hupa következik, és hupa után mindig hepe jön. És még sohasem fordult elő a világon, hogy hepe után hepe, és hupa után hupa következett volna.”

Hasonló tartalmak

• Hosszú hétvége van mögöttünk, amelyet egy szerdai Kőbánya elleni rangadó és egy hétvégi Országos forduló követ. Mindenkire nagy szükség lesz, hiszen 8 nap alatt 5 meccset játszunk, amely…

Bajnokság: Serdülő/B Bajnokság [Bp]

Időpont: 2024-02-25 Kezdés: 11:00

• Ellenfelünknek gratulálok a kemény játékhoz, de magunknak is győzelemhez. Tanulásgos lesz remélem a mérkőzés fegyelem és figyelem szempontjából. Szülőknek köszönjük a szurkolást!

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 16:30

• Lassan kezdtünk, de sikerült felpörögni, melegítésünket komolyabban kell vennünk, a védő teljesítmény azonban megsüvegelendő!

Bajnokság: Regionális Junior Bajnokság

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 12:00