Helyszín: Rózsakerti Demjén István Református Gimnázium (Bud

Játékvezetők: : Sancilio Alexis, Gombos Márk Bálint

Serdülő U14 42 26 24 25 117

A mérkőzés edzői értékelése

Halász 4, Demeter-Nyitrai 16, Mihályi 16, Tóth 4, Paár 10
Ács 8, Raj M. 8, Raj Z. 11, Zádor 24, Daróczi 10, Konta 6, Mácza

Ezen a mérkőzésen az első perctől kezdve tudtunk dominálni, amit a számok is elárulnak. Az első negyedünk sikerült a legjobban, itt szinte ellenállás nélkül kosárlabdáztunk. A második negyedben ellenfelünk egy erősebb ötössel lépett pályára, és egy sokkal jobb negyedet tudtak produkálni, viszont ennek ellenére egy nagy különbséggel fordultunk a félidőben.

A második félidőben is sikerült fenntartanunk a dominálást, a játékosaink szépen megoldották a kért taktikai utasításokat. Nagyon hasonlóan alakult a két negyed eredménye, mind a 2-őt 15-16 ponttal nyertük. Védekezésben volt, hogy elaludtunk, és ellenfelünk ebből tudott pontokat szerezni, de összességében az egész mérkőzést végig hajtva játszottuk. A végeredmény egy nagyon magabiztos fölénnyel zárult.

Örültünk, hogy egy könnyű mérkőzést tudtunk játszani végre, nagyon kellett a csapatnak ez az önbizalom-építés. Nagyon fontos volt, hogy jól tudtuk azokat a dolgokat gyakorolni, amit szerettünk volna, hiszen sokszor erősebb ellenfelek ellen nem mennek nagyon jól. Remélem, hogy ez a tapasztalat-szerzés a jövőbeli meccsekre is hatással lesz, és nehezebb meccseken is emlékezni fogunk, hogy képesek vagyunk megcsinálni a begyakorolt dolgokat. Gratulálunk a BLF csapatának a sportszerű küzdésért.

Hasonló tartalmak

• Hosszú hétvége van mögöttünk, amelyet egy szerdai Kőbánya elleni rangadó és egy hétvégi Országos forduló követ. Mindenkire nagy szükség lesz, hiszen 8 nap alatt 5 meccset játszunk, amely…

Bajnokság: Serdülő/B Bajnokság [Bp]

Időpont: 2024-02-25 Kezdés: 11:00

• Ellenfelünknek gratulálok a kemény játékhoz, de magunknak is győzelemhez. Tanulásgos lesz remélem a mérkőzés fegyelem és figyelem szempontjából. Szülőknek köszönjük a szurkolást!

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 16:30

• Lassan kezdtünk, de sikerült felpörögni, melegítésünket komolyabban kell vennünk, a védő teljesítmény azonban megsüvegelendő!

Bajnokság: Regionális Junior Bajnokság

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 12:00