Játékvezetők: Gaál István Tamás, Dr. Horváth Brúnó József

Óbudai Kaszások U20 23 19 23 14 79

A mérkőzés edzői értékelése

Óbudai Kaszások: Szabados 2, Dulic 3/3, VARSÁNYI 20/6, LŐRINCZE 24/12, Sipos 8/3
Cs.: Frenkel 4, Dobossy 1, Kolozsvári 5, Kocsis 2, BALOGH 12

Az új év első mérkőzése, a szünetben gyakorolt dolgokat akartuk élesben is tesztelni, új színt adni a játékunknak. Sajnos a betegségek és sérülések utolértek bennünket ismét, így a mai mérkőzésen csupa hátvéddel álltunk ki.
Az első negyedben 9-0át repesztettünk, hamar időt is kért ellenfelünk, sok labdát tudtunk megkaparintani, azokból gyorsan támadni. Az időkérést követően ellenfelünk rendezte sorait, és szépen lassan a negyed végére mérkőzésbe jött.
A második negyedünk kiegyenlített játékot hozott, a lepattanókkal szenvedtünk, viszont rengeteg extra dobást tudtunk kiharcolni védekezésünknek köszönhetően. Dobásaink nem ültek és sokszor egyedül akartuk megoldani a támadást, viszont védekezésünk agresszív volt és stabil.

A harmadik negyedben a legjobb védekezésünket mutattuk be, nyitni tudtuk az ollót, tíz pont feletti különbség is kialakult, komoly munka zajlott a pályán!
A negyedik negyedben ellenfelünk nagy energiákat mozgatott, amire számítottunk, a végjátékban komoly akaratot mutatott a csapat, Dobossy szerzett labdájával pedig le tudtuk zárni a mérkőzést.

Gratulálok a srácoknak! Hatalmas magasságbeli hátrányt küzdöttünk le mezőnyben.

Hasonló tartalmak

• Hosszú hétvége van mögöttünk, amelyet egy szerdai Kőbánya elleni rangadó és egy hétvégi Országos forduló követ. Mindenkire nagy szükség lesz, hiszen 8 nap alatt 5 meccset játszunk, amely…

Bajnokság: Serdülő/B Bajnokság [Bp]

Időpont: 2024-02-25 Kezdés: 11:00

• Ellenfelünknek gratulálok a kemény játékhoz, de magunknak is győzelemhez. Tanulásgos lesz remélem a mérkőzés fegyelem és figyelem szempontjából. Szülőknek köszönjük a szurkolást!

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 16:30

• Lassan kezdtünk, de sikerült felpörögni, melegítésünket komolyabban kell vennünk, a védő teljesítmény azonban megsüvegelendő!

Bajnokság: Regionális Junior Bajnokság

Időpont: 2024-02-24 Kezdés: 12:00