Fiú U14: Főtábla, jövünk!

Székesfehérváron rendezték a serdülő bajnokság selejtezőjét, vártuk már ezt a napot, hiszen rég óta készülünk az első megmérettetésünkre.
A Miskolc ellen energikusan és élesen kezdtük a mérkőzést, és hamar kiderült, hogy nincs egy szinten a két csapat. Ennek ellenére hasznos találkozót játszottunk, hiszen A Miskolc is remek…