2018. április 22. , 13:00 12. forduló Serdülő/B Bajnokság [Bp]

Csapatok 1. 2. 3. 4. Végeredmény
Zuglói Sasok/B 16 6 23 11 56
Serdülő Reménységek 10 27 18 25 80
Marossy Barnabás
Következő mérkőzésünket a Zuglósi Sasok/B csapata ellen játszottuk idegenben. Februárban játszottunk már ellenük hazai pályán. Akkor 40 ponttal sikerült győzedelmeskednünk. Első negyedben az első ötös nehezen találta a ritmus. Akadtak gondok a játék több terén. Állás 16-10 oda. Második ötös már összeszedettebben játszott. Előbb ledolgozták az ellenfél előnyét, majd 15 ponttal elhúztunk tőlük. Állás 22-37 ide.

Harmadik negyedet sikerült megint elveszíteni. Már a csapatunk hagyományává válik lassan… Állás 45-55 ide. Záró részben Marossy Barni vezérletével lezártuk a mérkőzést. Magabiztosan 56-80-ra mi győzedelmeskedtünk.

Kiemelném Marossy Barnit, aki ma nagyon bátran, és magabiztosan játszott. Nem mellesleg eredményesen, amit a 21 dobott pont jól mutat. De a mérkőzés legszebb kosarát Kocsis Marci szerezte. Egy lábról felugrott, érkező védő miatt elfordult a levegőben és a háta mögé került a gyűrű. Aztán oda se nézve, háttal a gyűrűnek bedobta.