2019-12-06 Péntek

Hazai

Idegen

Óbudai Kosárlabda Akadémia (U20)

Bajnokság: U20 Nemzeti Bajnokság
Csapatok: Óbudai Kosárlabda Akadémia (U20) - SMAFC U20
Helyszín: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Időpont: 16:45


Óbudai Kaszások KA (NB1)

Bajnokság: NB1
Csapatok: Óbudai Kaszások KA (NB1) - SMAFC
Helyszín: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok Időpont: 19:00


2019-12-07 Szombat

Hazai

Női Serdülő

Bajnokság: Pest megyei bajnokság
Csapatok: Női Serdülő - Gödi SE
Helyszín: Kaszások csarnok Időpont: 09:00


Junior (ffi)

Bajnokság: Regionális Junior Bajnokság
Csapatok: Junior (ffi) - Budapesti Honvéd/B
Helyszín: Kaszások csarnok Időpont: 19:30


Idegen

2019-12-08 Vasárnap

Hazai

Idegen

U11 Dűlői Kaszások

Bajnokság: Kenguru Kupa - Bp. Régió
Csapatok: U11 Dűlői Kaszások - Római Kaszások
Helyszín: Károlyi István Ált. Isk. és Gim - 1041 Bp Erzsébet u. 69. Időpont: 12:45


U11 Római Kaszások

Bajnokság: Kenguru Kupa - Bp. Régió
Csapatok: U11 Római Kaszások - Dűlői Kaszások
Helyszín: Károlyi István Ált. Isk. és Gim - 1041 Bp Erzsébet u. 69. Időpont: 12:45


Női Serdülő

Bajnokság: Pest megyei bajnokság
Csapatok: Női Serdülő - Nagymaros
Helyszín: Kismarosi Sportcsarnok Időpont: 13:30


U11 Békási Kaszások

Bajnokság: Kenguru Kupa - Bp. Régió
Csapatok: U11 Békási Kaszások - Római Kaszások
Helyszín: Károlyi István Ált. Isk. és Gim - 1041 Bp Erzsébet u. 69. Időpont: 14:00


U11 Római Kaszások

Bajnokság: Kenguru Kupa - Bp. Régió
Csapatok: U11 Római Kaszások - Békási Kaszások
Helyszín: Károlyi István Ált. Isk. és Gim - 1041 Bp Erzsébet u. 69. Időpont: 14:00


U11 Békási Kaszások

Bajnokság: Kenguru Kupa - Bp. Régió
Csapatok: U11 Békási Kaszások - Dűlői Kaszások
Helyszín: Károlyi István Ált. Isk. és Gim - 1041 Bp Erzsébet u. 69. Időpont: 15:15


U11 Dűlői Kaszások

Bajnokság: Kenguru Kupa - Bp. Régió
Csapatok: U11 Dűlői Kaszások - Békási Kaszások
Helyszín: Károlyi István Ált. Isk. és Gim - 1041 Bp Erzsébet u. 69. Időpont: 15:15


U11 Kaszás Boys

Bajnokság: Kenguru Kupa - Bp. Régió
Csapatok: U11 Kaszás Boys - Zuglói Sasok
Helyszín: Zrínyi Gimnázium 1108 Budapest, Mádi u. 173. Időpont: 16:00


U11 Kaszás Boys

Bajnokság: Kenguru Kupa - Bp. Régió
Csapatok: U11 Kaszás Boys - MTK Budapest
Helyszín: Zrínyi Gimnázium 1108 Budapest, Mádi u. 173. Időpont: 17:15


Az alábbi csapatoknak nincs mérkőzése

U12 Békási Kaszások
Békási Delfinek
Békási Kobrák
Újlaki Farkasok
Kaszás Girls
U12 Dűlői Kaszások
Római Gepárdok
Mini Kishősök (ÓMK)
Dűlői Hősök
Római Sólymok
Mini Kisgepárdok (ÓMK)
Békási Zebrák
Serdülő U14

 

Kedves látogató!

A kaszasok.hu weboldal átalakítása folyamatban.

Köszönjük a türelmet!