• A Csatával kezdtük a vasárnapot, nem volt meglepetés a mérkőzés végkimenetele. Minden paraméterben ellőttünk járnak, egyetlen célunk lehet a bajnokságban, hogy egyre közelebb kerüljünk hozzájuk. Ilyen nyomás ellen kapkodunk , ellenfelünk hibára kényszerít bennünket és egyelőre nagyon könnyű összezavarni bennünket. Védekezésben több játékosnak fel kell zárkózni, borzasztó…

  • A KisBoszik a D csoportban folytatták a bajnokságot. A farkasréti csapat ellen bizonytalanul kezdtünk, sok hibával vezettünk labdát, visszatérő lépéshibáink és pontatlan passzaink voltak. Túl intenzíven védekeztünk, fault problémáink végig gondot okoztak mindkét ellenfélnél. A mérkőzés izgalmában a tanult mozgásokat, mint ziccer, induló sávok, kiszabadítás sorra elhibáztuk.…